Князювання Володимира Васильковича – видатного книжника та філософа, який похований в Успенському соборі. В Україні з доби Волинсько – Галицького князівства відомо чотири пам’ятки українського права, дві з них – з Володимира. – написана одна з мініатюр, вклеєних в Трірський Псалтир.

чому волинська область

У Волинській обласній раді відбулася координаційна нарада з вирішення нагальних питань матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони. У Волинській єпархії УПЦ Московського патріархату відреагували на звернення вірян, які вимагають припинити молитовне поминання патріарха Московського і всієї Руси Кирила. «Доволі дивно, коли міжнародні організації тижнями їздять, кажуть, що налаштовують процеси, а реально гуманітарні проблеми вирішують адміністрація, місцеві підприємці і волонтери». Повідомляють про звуки вибухів в Івано-Франківську.

«ми Не Домовимось, Ми Не Проголосуємо На Референдумі За Невідомо Що Ми Просто Переможемо, Хоча Й Гіркою Ціною»,

В Іпатіївському літописі під 981 роком зазначається, що земля дулібів-волиняк входить в Київську Русь. Князь Володимир Великий заклав місто неподалік від давнього городища Велинь й назвав його Володимиром. У “Повісті минулих літ” згадується, що в 988 році князь Володимир Святославович віддав це місто https://vturyzm.com.ua/ своєму синові Всеволоду в удільне володіння. Місто Володимир стає не тільки політичним, а й релігійним центром князівства. Розвиваються й міцніють міста краю — Луцьк, Бужськ, Перемиль, Турійськ, Шепель, Любомль. Виросли великі підприємства в містах, об”єкти соціально-культурної сфери на селі.